• Yönetim Geliştirme Koçluğu© Nedir?

  Yönetici-liderler,iş hayatında değişik roller oynamaları gerektiğini bilmektedirler.Bu rollerin sadece emir,planlama ve kontrol değil, Koçluk ve Mentorluk yani geliştiren yol gösteren olacağıdır.

 • Psikodrama Teknikleri Kullanılarak Grupta Birey Olma

  Bireylerin kendilerine ilişkin farkındalıklarını sağlayarak, grup içinde kendilerini daha iyi tanımalarını ve daha doğru bir şekilde kendilerini ifade edebilmelerini sağlamak.

 • Operasyon ve Bölge Müdürü Eğitimi

  Operasyon ya da bölge müdürlerinin sorumlu oldukları satış noktalarını ya da mağazaların performansının arttırılması, eksiklerin görülmesi, çalışanların eğitimi, satış ve karlılığın arttırılması için uygulamalı olarak hazırlanmış bir eğitim programıdır.

 • Psikodrama Teknikleri Kullanılarak Grupta Birey Olma

  Bireylerin kendilerine ilişkin farkındalıklarını sağlayarak, grup içinde kendilerini daha iyi tanımalarını ve daha doğru bir şekilde kendilerini ifade edebilmelerini sağlamak.

 
1 2 3 4
 

Hakkımızda

HUMANplus profesyonel hayatının çeşitli kademelerinde Yönetici olarak görev yapmış, özellikle İnsan Kaynakları ve Eğitim alanında her kademede çalışmış, yurtdışı görevlerde bulunmuş, değişik sektörlerde uzmanlaşmış profesyonellerle hizmet sunar.

 

HUMANplus Yönetim Geliştirme Koçluğu©, Eğitim Danışmanlığı ,Yönetim ve Organizasyonel Gelişim Koçluğu ile, Kurumsal Değişim & Gelişim Yönetimini gerçekleştirecek entegre çözüm paketleri sunar. Değişimi & Gelişimi desteklemek üzere, bireyler, takımlar ve kurumlarla çalışır.

 

HumanPlus Değişimin & Gelişimin gerekliliğinin farkına varan birey ve takımların, bu ihtiyaçlarını gerçekleştireceğine inanır. Bireylerin ve kurumların potansiyellerini geliştirmek ve farkındalık sağlamak üzere çalışır. Bireylerin ve kurumların başarı yolundaki engellerin kaldırılmasına yardım eder. Değişimi hızlandıracak ve destekleyecek katma değeri ortaya çıkarır.

 

HumanPlus'ın hedefi, kişileri soyut kavramlar üzerinde dolaştırıp, anlık heyecan ve coşku katan bir yapı değil, her kavramın altını somut ve bilimsel veriler ile destekleyerek, kişinin içindeki gücü, coşkuyu kendinin isteyerek açığa çıkartmasını sağlamaktır. Sonucu ise bu değişim sürecinin sürekli kılınması ve iş veya özel hayatın daha etkin ve verimli geçmesidir.

 

HumanPlus'ın tüm Programlarında yola çıkış noktası ,kişilerde farkındalığın artırılması ile özgüven ve özdeğer artışının sağlanmasıdır. Özgüven ve özdeğer artışının gerekliliği ise kişilerde başarma ve işi kaliteli yapma isteğinin uyanmasına yol açar.

 

Kişinin başarısındaki en büyük etken istektir. İnsanlar ancak bir şeyi yürekten isterse başarabilirler. İstek oluştuktan sonra kişi, işi doğru ve yüksek kalitede yapmak için gerekli olan bilgiye ve bu bilgiyi teoriden pratiğe çevirebilecek beceriye sahip olabilir.

 

İşte HumanPlus ın fark yaratan yaklaşımı; insandaki bu istek kavramını harekete geçirecek öğeleri sunarak kişilerin kendi farkındalıklarını artırarak reaktif yaşamdan proaktif yaşama geçebilmeleri için yolları göstermektir.

 

HumanPlus programları tıpkı her sanat dalında olduğu gibi, sonucu ortaya çıkarmak için somut nedenselliği baz alır. Bu nedensellikten sonuca gitmek için ise yeri geldiğinde insan davranışının temellerine, yani davranış psikolojisine odaklanarak gerçeklerden faydalanır, yeri geldiğinde ise somut ve soyut tüm felsefik öğretiler ve de en önemlisi Bilimsellik kavramları programlara etkili güç katar.

 

HumanPlus yaklaşımları, didaktik ya da optimistik bir söylem veya öğretiler değildir. Zaman zaman kişileri kendileri ile yüzleştiren, kendi kendilerinin efendisi olma yolunda bir adım atmaları için ilham veren, özgözlemleme becerisini artırmayı amaçlayan gerçek programlardır.

 

Bu nedenle programların uygulama şekli tamamen interaktif şekilde dizayn edilmiştir. Konu anlatımlarının yanı sıra, katılımcıların konuları içselleştirmesini sağlayacak olan testler, grup çalışmaları ve kişisel çalışmalar ile program daha kalıcı ve etkili bir hale getirilerek sunulmaktadır.

 

HumanPlus programlarında, çalışmalar ve örneklemeler sırasında kullanılacak olan tüm içerikler, hayali veya gerçek ötesi konulardan değil, tamamı ile insan yaşamının, aile ve iş hayatının içerisinden gelen gerçekleşmiş süreçlerden alınarak geliştirilmiştir.